مجموعه آموزشی و طراحی بُرد جریان، آماده همکاری شما با ما

به مجموعه جریان بپیوندید

مقدمه :

تجربه، ثروتی هست که در طول زمان و در سطوح مختلف با توجه به اتفاقات متفاوت به دست میاد. اما زمانی تجربه ثروت به حساب میاد که از اون استفاده کنیم و زمانی این ثروت ارزش زیادی پیدا می‌کنه که علاوه بر اینکه خودمون از اون‌ها استفاده می‌کنیم، با آموزش دادن، دیگران رو هم از اون تجربه‌ها آگاه کنیم تا نهایت استفاده رو ببرند.

آموزش و به اشتراک گذاری تجربه‌ها، یکی از لذت بخش‌ترین اتفاقات زندگی انسان هست و خودش یه تجربه جدید دیگه به حساب میاد.

شاید حس خوبی که در انتقال تجربه به دیگران هست و آن‌ها هم مشتاق دریافت آن اطلاعات‌اند، در اتفاق دیگری حس نشه!

شما می‌تونید با انتقال تجربه‌ها و محتواهای علمی خودتون در هر سطحی از تکنولوژی مهندسی برق، این حس رو از آنِ خودتون کنید و باعث سرعت بخشیدن به مسیر پیشرفت هم نوعان خودمون باشیم 😊

اقدام مجموعه در این مورد :

مجموعه جریان بستری رو فراهم کرده تا بتونیم از کنار هم بودن حس خوبی داشته باشیم و با کمک هم به موتور خواسته‌هامون شتاب بدیم و سرعت بخشِ مسیر کاری یکدیگر باشیم. این شعار ماست …

مسیر همکاری :

درون مجموعه جریان نیروهای فعالی هستن که به تولید محتوا‌های آموزشی و پروژه‌های الکترونیکی میپردازن و که شما تا به الآن از آن استفاده کرده و بهره‌مند شدید.

این فرصت در اختیار شما هم هست که در دو بخش تولید محتوا و ارائه فایل‌های پروژه‌های الکترونیکی بپردازید تا دیگران نیز از دانش و تجربه شما بهره‌مند شوند.

الف) همکاری نوع 1 :

اگر محتوایی داری که دوست داری با نام خودت منتشر بشه و هر از گاهی در این مسیر ما رو همراهی کنی، می‌تونی با از طریق راه‌های ارتباطی ایمیل و تلگرام با ما در ارتباط باشی و محتواهات رو برای ما بفرستی.

فقط این دو تا نکته رو دقت کنی که : 

1) محتوای ارسال شده، نباید نمونه‌ی کپی شده از سایت‌های ایرانی باشه.

2) اگر محتوای ارسال شده، ترجمه‌‌ی خودتون از محتواهایی با زبان غیر فارسی بوده، حتما منابع رو ذکر کنی که دوستانِ مشتاق به یادگیری و تحقیق بیشتر بتونن مسیر رو ادامه بدن.

ب) همکاری نوع 2 :

اگه دوست داری به طور دائم با مجموعه جریان همکاری کنی، کافیه فایل زیر رو دانلود کنی و پس از پر کردن اون‌، به آدرس‌های نام برده شده ارسال کنی تا با شما تماس بگیریم و پس از طی مراحل، همکاری‌مون رو پر قدرت آغاز کنیم.

دانلود فرم همکاری با مجموعه آموزشی و طراحی برد جریان

برای دانلود فایل، کلیک کنید فایل های ضمیمه